Kontakt

Zdravo, radujemo se što ćemo vas čuti.

Slobodno stupite u kontakt preko donjeg obrasca, mi ćemo vam se javiti u najkraćem mogućem roku.

Novosadsko pozoriste / Ujvideki Szinhaz (Synergy#WTF)

Jovana Subotica 3-5

21000 Novi Sad

Serbia

Phone: +381 216  57 25 27

You can contact us using the following email addresses:

Director: director@synergytheaterfest.com

Manager: manager@synergytheaterfest.com

Art: art@synergytheaterfest.com

PR: pr@synergytheaterfest.com

Assistants: assistants@synergytheaterfest.com

Logistics: logistics@synergytheaterfest.com

Finances: finances@synergytheaterfest.com

Design: design@synergytheaterfest.com

Write to Us

14 + 1 =

KONTAKT INFORMACIJE

Novosadsko pozoriste / Ujvideki Szinhaz (Synergy#WTF)

Jovana Subotića 3-5
21000 Novi Sad
Serbia

Telefon: +381 21 657 25 27

Synergy 2019

Novosadsko pozoriste